2015 rezultata

Place_and_bonus_points

U16 EURO-REGIONALNA JUDO LIGA REZULTATI, DJEČACI
2015. 09. 19. | 3. krug, Arad, ROU
Kategorija Broj natjecatelja Ime i prezime natjecatelja Postavljen Bodova Bonus bodovi Ukupno bodova
-38 7 Andrási Márton, BJC, HUN flag-hungary-S 1 7 3 20
Alexandru Matei, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 2 5 3 24
Alexandru Novacovici, CNS Deva, ROUflag-romania-S 3 4 2
Szőlősi Balázs, BJC, HUN flag-hungary-S 3 4 2
Boskovic Borislav, Cement Beocin, SRB flag-serbia-S 5 2 1 11
Gál Norbert, Zerind, ROUflag-romania-S 5 2 1
-42 8 Moise Lorence, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 1 7 4 25
Neagu Claudiu, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 2 5 3 32
Radovic Djordje, Sveti D.S., SRB flag-serbia-S 3 4 3 22
Alexandru Sabou, CS Nadlac, ROUflag-romania-S 3 4 3
Andrási Gellért, BJC, HUNflag-hungary-S 5 2 1
Cristian Brinda, CS Zerind, ROUflag-romania-S 5 2 1
-46 13 Tomescu Mircea, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 1 7 5 31
Botond Attila, HUN flag-hungary-S 2 5 4
Béres Vince, HUN flag-hungary-S 3 4 3
Kosovic Velimir, Cement Beocin, SRB flag-serbia-S 3 4 3 15
Filip Pales, TJSK, flag-serbia-S 5 2 1
Jegdic Veljko, Spartak Subotica, SRB flag-serbia-S 5 2 1 9
-50 8 Knezevic Veljko, Cement Beocin, SRB flag-serbia-S 1 7 4 33
Norbert Domuta, Judo Liberty, ROU flag-romania-S 2 5 3
Robert Boldis, Judo Liberty, ROU flag-romania-S 3 4 3
Stana Radu, Arad, ROU flag-romania-S 3 4 3 10
Luka Prokopievic, Judo Makikomi, SRBflag-serbia-S 5 2 1
Dan Salistean, Alba-Iulia, ROU flag-romania-S 5 2 1
-55 15 Bóka Bendegúz, Domaszék, HUN flag-hungary-S 1 7 6 27
Alexandru Popa, JCBH, ROU flag-romania-S 2 5 4
Tóth Patrik, Diósd, HUN flag-hungary-S 3 4 3
Nikola Dobrica, 3 4 3 10
Czimbalmos Olivér, Szegedi JISE, HUNflag-hungary-S 5 2 1 12
Cristian Iurascius, LPSA, ROU flag-romania-S 5 2 1
-60 12 Luka Donovic, Partizan Novisad, SRB flag-serbia-S 1 7 5
Alexandru Cojocariu, CNS Deva, ROUflag-romania-S 2 5 4
Janosevic Dusan, Sveti Djordje Surcin, SRB flag-serbia-S 3 4 3 14
Sándor Péter, Szatymazi SE, HUN flag-hungary-S 3 4 3 17
Varga David, 5 2 1
Dusan Kaslabie, Cement Beocin, SRB flag-serbia-S 5 2 1
-66 9 Razvan Burdusel, , ROUflag-romania-S 1 7 4
Juhász Máté, MVSC, HUN flag-hungary-S 2 5 3 28
Nestorovic Strahinja, Spartak Subotica, SRB flag-serbia-S 3 4 3 30
Celan Toni, JK Osijek, CROflag-croatia-S 3 4 3 18
Marko Djukic, Cement Beocin, SRBflag-serbia-S 5 2 1
Koskan Toni, JK Osijek, CROflag-croatia-S 5 2 1 10
-73 8 Mihai Tamasan, JCL Oradea, ROUflag-romania-S 1 7 4
Stoica Rikardo, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 2 5 3 21
Mihaljica Dejan, Yamarashi B.J., SRB flag-serbia-S 3 4 3 24
Tompa Péter, Szegedi JISE, HUNflag-hungary-S 3 4 3 26
Bogdan Albu, CSE Caransebes, ROU flag-romania-S 5 2 1
Eduard Pascu, CNS DEVA, ROUflag-romania-S 5 2 1
-81 7 Alexandru Matei, Alba Iulia, ROUflag-romania-S 1 7 3
Hajdú Balázs, Veszprém J., HUNflag-hungary-S 2 5 3 17
Vida Gergő, BJC, HUN flag-hungary-S 3 4 2 9
Pocsai László, Békés MKJ, HUN flag-hungary-S 3 4 2 13
Vlad Gyenge, Sentoki Timisoara, ROUflag-romania-S 5 2 1
Turc David, Pecica Arad, ROUflag-romania-S 5 2 1 6
+81 9 Milos Marinkovic, Partizan Novisad, SRB flag-serbia-S 1 7 4 33
Nagy Dávid, Pecica Arad, ROU flag-romania-S 2 5 3 23
Alex Mierlut, Judo Club Liberty, ROU flag-romania-S 3 4 3
Simic Marko, Mladost Becej, SRB flag-serbia-S 3 4 3 21
Jakub Prejznar, UKS Pietnaska, POL flag-poland-S 5 2 1
Lénárt Benedek, Szatymazi SE, HUN flag-hungary-S 5 2 1 6
U16 EURO-REGIONALNA JUDO LIGA REZULTATI, DJEVOJČICE
2015. 09. 19. | 3. krug, Arad, ROU
Kategorija Broj natjecatelja Ime i prezime natjecatelja Postavljen Bodova Bonus bodovi Ukupno bodova
-36 0
-40 0
-44 5 Natalia Nocula, Judo Jaslo, POLflag-poland-S 1 7 3
Perger Ivett, Bajai JC, HUNflag-hungary-S 2 5 3 13
Priscilla Bodea, Unirea Santana, ROU flag-romania-S 3 4 2
Raluca Ianc, Cetate Deva, ROUflag-romania-S 4 3 1
Németh Regina, Gyomaendrődi JC, HUNflag-hungary-S 5 2 0
-48 6 Katarzyna Kolbusz, Judo Jaslo, POLflag-poland-S 1 7 3
Nikoleta Mullerova, Mladost Relax, SVKflag-slovakia-S 2 5 3
Alia Voaides, CSS Lugoj, ROU flag-romania-S 3 4 2
Roberta Zancescu, Sakura Ghioroc, ROU flag-romania-S 3 4 2
Komlósi Alexandra, CS Zerind, ROUflag-romania-S 5 2 1
Beatrice Ionascu, CSS Lugoj, ROUflag-romania-S 5 2 1
-52 10 Travány Kata, Szatymazi SE, HUNflag-hungary-S 1 7 4 20
Micziz Nóra, Szatymazi SE, HUN flag-hungary-S 2 5 3 23
Katzenmayer Kira, Bajai JC, HUN flag-hungary-S 3 4 3 14
Georgiana Copaceanu, CSEC, ROU flag-romania-S 3 4 3
Darida Blanka, 5 2 1
Tóth Eszter, Bajai JC, HUN flag-hungary-S 5 2 1 6
-57 4 Nikoleta Weis, Pietnaska Krosno, POLflag-poland-S 1 7 2
Oana Ignat, Unire Alba-Iulia, ROU flag-romania-S 2 5 2
Bianca Olariu, Unire Alba-Iulia, ROUflag-romania-S 3 4 1
Godó Lívia, Szegedi JISE, HUNflag-hungary-S 4 3 0 11
-63 8 Nina Orlovic, Partizan Novi-Sad, SRBflag-serbia-S 1 7 4
Maria Letkovska, Pietnaska Krosno, POLflag-poland-S 2 5 3
Estera Kurti, Sakura Ghioroc, ROUflag-romania-S 3 4 3
Blazevic Laura, JK Osijek, CROflag-croatia-S 3 4 3 20
Kutyej Adél, Békés MKJ, HUNflag-hungary-S 5 2 1 9
Slavka Ignachova, MSK Vranov, SVKflag-slovakia-S 5 2 1
-70 2 Denisa Gearba, Cetate Deva, ROUflag-romania-S 1 7 1
Fehér Dóra, Gyomaendrődi J., HUN flag-hungary-S 2 5 0 12
+70 7 Aleksandra Gaj, Pietnaska Krosno, POLflag-poland-S 1 7 3
Simunek Dorotea, JK Osijek, CROflag-croatia-S 2 5 3 14
Dubroja Nikolina, Yamarashi Backi Jarak, SRBflag-serbia-S 3 4 2 25
Bianca Suciu, Judo Club Liberty, ROUflag-romania-S 3 4 2
Katarina Ihnatova, MSK Vranov, SVKflag-slovakia-S 5 2 1

U16 EURO-REGIONALNA JUDO LIGA REZULTATI, DJEČACI
2015. 09. 12. | 2. krug, Szeged, HUN
Kategorija Broj natjecatelja Ime i prezime natjecatelja Postavljen Bodova Bonus bodovi Ukupno bodova Postavljen
-33 1 Jamandi Robert, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 1 7 0
-36 4 Pomázi Dominik, Körös Judo, HUN flag-hungary-S 1 7 2
Pörzsölt Ákos, Partizán KOT, SRB flag-serbia-S 2 5 2 14 XIX.
Czaga Levente, Homokmégy, HUN flag-hungary-S 3 4 1
Szabó Dániel, Mogyi Baja, HUNflag-hungary-S 4 3 2
-40 5 Járai Levente, ASE, HUN flag-hungary-S 1 7 3
Matei Alexandru, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 2 5 3 16 XI.
Skamla Filip, Cement Beocin, SRB flag-serbia-S 3 4 2 13
Polgár Balázs, Siklós SE, HUN flag-hungary-S 4 3 1
Boskovic Borislav, Cement Beocin, SRB flag-serbia-S 5 2 0 8
-45 14 Neagu Claudiu, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 1 7 6 24 I.
Tomescu Mircea, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 2 5 4 19 VI.
Radovic Djordje, Sveti D.S., SRB flag-serbia-S 3 4 3 15 XII.
Moise Lorence, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 3 4 3 14 XVI.
Sánta László, Domaszék, HUN flag-hungary-S 5 2 1 9
Kacanski Jugoslav, Spartak Subotica, SRB flag-serbia-S 5 2 1 6
-50 10 Knezevic Veljko, Cement Beocin, SRB flag-serbia-S 1 7 4 22 III.
Soós Szabolcs, Kőrös Judo, HUN flag-hungary-S 2 5 3
Kovács Dániel, Békés MKJ, HUN flag-hungary-S 3 4 3
Czirok Szabolcs, Szeged JSE, HUN flag-hungary-S 3 4 3 14 XVII.
Szokolai Ármin, Szeged JSE, HUN flag-hungary-S 5 2 1
Zsadányi Zsolt, Kőrös Judo, HUN flag-hungary-S 5 2 1
-55 12 Bóka Bendegúz, Domaszék, HUN flag-hungary-S 1 7 4 14 XV.
Czimbalmos Olivér, Szegedi JISE, HUN flag-hungary-S 2 5 4 3 3
Fónay Zsolt, Honvéd Budapest, HUN flag-hungary-S 3 4 3 10
Pocuca Danilo, Partizan Novisad, SRB flag-serbia-S 3 4 3 19 VIII.
Nikola Dobrica, 5 2 1
Stana Radu, Pecica Arad, ROU flag-romania-S 5 2 1
-60 8 Palásti Patrik, ASE, HUN flag-hungary-S 1 7 4
Veres Marcell, Diósd, HUN flag-hungary-S 2 5 3 17 IX.
Janosevic Dusan, Sveti Djordje Surcin, SRB flag-serbia-S 3 4 3
Szecsei Viktor, Partizán Magyarkanizsa, SRB flag-serbia-S 3 4 3
Balic Filip, Mladost Osijek, CRO flag-croatia-S 5 2 1
Sándor Péter, Szatymazi SE, HUN flag-hungary-S 5 2 1 10
-66 13 Juhász Máté, MVSC, HUN flag-hungary-S 1 7 5 20 V.
Nestorovic Strahinja, Spartak Subotica, SRB flag-serbia-S 2 5 4 23 II.
Koskan Toni, JK Osijek, CRO flag-croatia-S 3 4 3
Celan Toni, JK Osijek, CRO flag-croatia-S 3 4 3 11
Lacza Ákos, ASE, HUN flag-hungary-S 5 2 1
Ian Cesko, JK Osijek, CRO flag-croatia-S 5 2 1
-73 10 Tompa Péter, Szegedi JISE, HUN flag-hungary-S 1 7 4 19 VII.
Ilankovic Filip, Spartak Subotica, SRB flag-serbia-S 2 5 3
Mihaljica Dejan, Yamarashi B.J., SRB flag-serbia-S 3 4 3 17 X.
Stoica Rikardo, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 3 4 3 13 XX.
Bosnjak Vuk, Spartak Subotica, SRB flag-serbia-S 5 2 1 6
Bozsák Bese, Szegedi JISE, HUN flag-hungary-S 5 2 1
-81 4 Hajdú Balázs, Veszprém J., HUN flag-hungary-S 1 7 2
Pocsai László, Békés MKJ, HUN flag-hungary-S 2 5 2
Dorn Csanád, Szatymazi SE, HUN flag-hungary-S 3 4 1
Turc David, Pecica Arad, ROU flag-romania-S 4 3 0
+81 8 Milos Marinkovic, Partizan Novisad, SRB flag-serbia-S 1 7 4 22 IV.
Vasic Marko, Partizan Novisad, SRB flag-serbia-S 2 5 3 15 XIII.
Nagy Dávid, Pecica Arad, ROU flag-romania-S 3 4 3 15 XIV.
Simic Marko, Mladost Becej, SRB flag-serbia-S 3 4 3 14 XVIII.
Láza György, Békés MKJ, HUN flag-hungary-S 5 2 1 3 3
Ferencz Dávid, Homokmégy, HUN flag-hungary-S 5 2 1 3 3
U16 EURO-REGIONALNA JUDO LIGA REZULTATI, DJEVOJČICE
2015. 09. 12. | 2. krug, Szeged, HUN
Kategorija Broj natjecatelja Ime i prezime natjecatelja Postavljen Bodova Bonus bodovi Ukupno bodova Postavljen
-36 0
-40 0
-44 4 Lipótzy Eszter, Kecskeméti JC, HUN flag-hungary-S 1 7 2
Bajnai Emese, ASE, HUN flag-hungary-S 2 5 2
Németh Regina, Gyomaendrődi JC, HUN flag-hungary-S 3 4 1
Niksic Ana, JK Osijek, CRO flag-croatia-S 4 3 0
-48 4 Hajdú Eszter, Kőrös JSE, HUN flag-hungary-S 1 7 2
Tisa Cesko, JK Osijek, CRO flag-croatia-S 2 5 2 16 III.
Lutz Adrienn, Mogyi Baja, HUN flag-hungary-S 3 4 1
Grcic Nives, Mladost Osijek, CRO flag-croatia-S 4 3 0 10 VIII.
-52 7 Stojadinov Andrea, Dinamo Pancevo, SRB flag-serbia-S 1 7 3 21 I.
Micziz Nóra, Szatymazi SE, HUN flag-hungary-S 2 5 3 15 IV.
Travány Kata, Szatymazi SE, HUN flag-hungary-S 3 4 2 9 XI.
Szekeres Réka, Szegedi JISE, HUN flag-hungary-S 3 4 2 7 7
Sípos Dorina, Szeged JSE, HUN flag-hungary-S 5 2 1 3 3
Gál Erzsébet, Kőrös JSE, HUN flag-hungary-S 5 2 1 3 3
-57 2 Godó Lívia, Szegedi JISE, HUN flag-hungary-S 1 7 1
Schveigert Anett, ASE, HUN flag-hungary-S 2 5 0
-63 7 Blazevic Laura, JK Osijek, CRO flag-croatia-S 1 7 3 13 VI.
Bajcsev Vivien, Budapesti Honvéd SE, HUN flag-hungary-S 2 5 3 13 VII.
Kutyej Adél, Békés MKJ, HUN flag-hungary-S 3 4 2
Kerepesi Amira, ASE, HUN flag-hungary-S 3 4 2
Zsoldos Orsolya, Partizán Magyarkanizsa, SRB flag-serbia-S 5 2 1
Marton Kristina, Yamarashi Backi Jarak, SRB flag-serbia-S 5 2 1 10 IX.
+63 10 Dubroja Nikolina, Yamarashi Backi Jarak, SRB flag-serbia-S 1 7 4 19 II.
Bleicziffer Kinga, Pecica Arad, ROU flag-romania-S 2 5 3 14 V.
Balog Veronika, Kecskeméti JC, HUN flag-hungary-S 3 4 3
Fehér Dóra, Gyomaendrődi JC, HUN flag-hungary-S 3 4 3
Godó Zsófia, Kőrös JSE, HUN flag-hungary-S 5 2 1
Mucsi Maja, Kecskeméti JC, HUN flag-hungary-S 5 2 1

U16 EURO-REGIONALNA JUDO LIGA REZULTATI, DJEČACI
2015. 09. 05. | 1. krug, Subotica, SRB
Kategorija Broj natjecatelja Ime i prezime natjecatelja Postavljen Bodova Bonus bodovi Preliminarna Ukupno bodova
-34 1 Pörzsölt Ákos, Partizan KOT, SRBflag-serbia-S 1 7 0 7 7
-38 6 Andrási Márton, Bajai JC, HUNflag-hungary-S 1 7 3 10 10
Matei Alexandru, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 2 5 3 8 8
Albijanic Lazar, JK Pancevo, SRBflag-serbia-S 3 4 2 6 6
Boskovic Borislav, Cement Beocin, SRBflag-serbia-S 3 4 2 6 6
Luka Spasic, Partizan Kikinda, SRBflag-serbia-S 5 2 1 3 3
Maric Veljko, Backa Sombor, SRBflag-serbia-S 5 2 1 3 3
-42 9 Neagu Claudiu, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 1 7 4 11 11
Radovic Djordje, Sveti Djordje Surcin, SRB flag-serbia-S 2 5 3 8 8
Moise Lorence, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 3 4 3 7 7
Skamla Filip, Cement Beocin, SRB flag-serbia-S 3 4 3 7 7
Timon Peric, Mladost Osijek, CRO flag-croatia-S 5 2 1 3 3
Milosev Mihajlo, Spartak Subotica, SRB flag-serbia-S 5 2 1 3 3
-46 6 Tomescu Mircea, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 1 7 3 10 10
Kosovic Velimir, Cement Beocin, SRB flag-serbia-S 2 5 3 8 8
Sánta László, Domaszéki Judo, HUN flag-hungary-S 3 4 2 6 6
Jegdic Veljko, Spartak Subotica, SRB flag-serbia-S 3 4 2 6 6
Vukas Dusan, Spartak subotica, SRB flag-serbia-S 5 2 1 3 3
Kacanski Jugoslav, Spartak Subotica, SRB flag-serbia-S 5 2 1 3 3
-50 8 Knezevic Veljko, Cement Beocin, SRB flag-serbia-S 1 7 4 11 11
Prokopijevic Luka, Makikomi Beograd, SRB flag-serbia-S 2 5 3 8 8
Kajic Alen, Cement Beocin, SRB flag-serbia-S 3 4 3 7 7
Czirok Szabolcs, Szeged JSE, HUN flag-hungary-S 3 4 3 7 7
Nikolic Nemanja, Cement Beocin, SRB flag-serbia-S 5 2 1 3 3
Piukovits Kornél, Bajai JC, HUN flag-hungary-S 5 2 1 3 3
-55 13 Pocuca Danilo, Partizan Novi Sad, SRB flag-serbia-S 1 7 5 12 12
Nagy Balázs, JK Kanjiza, SRB flag-serbia-S 2 5 4 9 9
Botond Szeredas, Nippon Sport JC, HUN flag-hungary-S 3 4 3 7 7
Tóth Patrik, Diósd, HUN flag-hungary-S 3 4 3 7 7
Milos Cvetic, Partizan Kikinda, SRB flag-serbia-S 5 2 1 3 3
Fonay Zsolt, Honvéd Budapest, HUN flag-hungary-S 5 2 1 3 3
60 13 Dul Patrik, Penzügyőr Budapest, HUN flag-hungary-S 1 7 5 12 12
Veres Marcel, Diósd, HUN flag-hungary-S 2 5 4 9 9
Sándor Péter, Szatymazi SE, HUN flag-hungary-S 3 4 3 7 7
Mezei Bernát, Pénzügyőr Budapest, HUN flag-hungary-S 3 4 3 7 7
Gáspár Martin, Mladost Osijek, CRO flag-croatia-S 5 2 1 3 3
Boka Bendegúz, Domaszéki Judo, HUN flag-hungary-S 5 2 1 3 3
-66 18 Nestorovic Strahinja, Spartak Subotica, SRB flag-serbia-S 1 7 7 14 14
Csorba Botond, Pénzügyőr Budapest, HUN flag-hungary-S 2 5 5 10 10
Juhász Máté, Miskolc MVSC, HUN flag-hungary-S 3 4 4 8 8
Tóth Botond, Szeged JSE, HUN flag-hungary-S 3 4 4 8 8
Herzog Dániel, Szeged JI, HUN flag-hungary-S 5 2 2 4 4
Toni Celan, JK Osijek, CRO flag-croatia-S 5 2 2 4 4
-73 7 Mihaljica Dejan, Yamarashi B.Jarak, SRB flag-serbia-S 1 7 3 10 10
Tompa Péter, Szeged JI, HUN flag-hungary-S 2 5 3 8 8
Stoica Rikardo, LPS Focsani, ROU flag-romania-S 3 4 2 6 6
Bajcsev Tamás, Honvéd Budapest, HUN flag-hungary-S 3 4 2 6 6
Bosnjak Vuk, Spartak Subotica, SRB flag-serbia-S 5 2 1 3 3
Tompa Márton, Szeged JI, HUN flag-hungary-S 5 2 1 3 3
73 9 Marinkovic Milos, Partizan Novi Sad, SRB flag-serbia-S 1 7 4 11 11
Nagy Dávid, Arad, ROU flag-romania-S 2 5 3 8 8
Vasic Marko, Partizan Novi Sad, SRB flag-serbia-S 3 4 3 7 7
Simic Marko, Mladost Becej, SRB flag-serbia-S 3 4 3 7 7
Vita Gergő, Bajai JC, HUN flag-hungary-S 5 2 1 3 3
Lénárt Benedek, Szatymazi SE, HUN flag-hungary-S 5 2 1 3 3
U16 EURO-REGIONALNA JUDO LIGA REZULTATI, DJEVOJČICE
2015. 09. 05. | 1. krug, Subotica, SRB
Kategorija Broj natjecatelja Ime i prezime natjecatelja Postavljen Bodova Bonus bodovi Preliminarna Ukupno bodova
-36 1 Laus Teodora, Spartak Subotica, SRB flag-serbia-S 1 7 0 7 7
-40 2 Kenjeres Jasmin, Partizan KOT, SRB flag-serbia-S 1 7 1 8 8
Ivanovic Ivana, Spartak Subotica, SRB flag-serbia-S 2 5 0 5 5
-44 2 Szladovics Patricija, Nippon Sport, HUN flag-hungary-S 1 7 1 8 8
Perger Ivett, Bajai JC, HUN flag-hungary-S 2 5 0 5 5
-48 4 Tisa Cesko, JK Osijek, CRO flag-croatia-S 1 7 2 9 9
Grcic Nives, Mladost Osijek, CRO flag-croatia-S 2 5 2 7 7
Niksic Ana, JK Osijek, CRO flag-croatia-S 3 4 1 5 5
Lucija Rejac, Mladost Osijek, CRO flag-croatia-S 4 3 0 3 3
-52 9 Stojadinov Andrea, Dinamo Pancevo, SRB flag-serbia-S 1 7 4 11 11
Kopasz Fanni, Szeged JSE, HUN flag-hungary-S 2 5 3 8 8
Miczig Nóra, Szatymaz SE, HUN flag-hungary-S 3 4 3 7 7
Katzenmayer Kira, Bajai JC, HUN flag-hungary-S 3 4 3 7 7
Travany Kata, Szatymaz SE, HUN flag-hungary-S 5 2 1 3 3
Tóth Eszter, Bajai JC, HUN flag-hungary-S 5 2 1 3 3
-63 4 Alacsony Fanni, Nippon Sport Budapest, HUN flag-hungary-S 1 7 2 9 9
Marton Kristina, Yamarashi Backi Jarak, SRB flag-serbia-S 2 5 2 7 7
Bascev Vivien, Honvéd Budapest, HUN flag-hungary-S 3 4 1 5 5
Blazevic Laura, JK Osijek, CRO flag-croatia-S 4 3 0 3 3
63 6 Randjelovic Andjela, Dinamo Pancevo, SRB flag-serbia-S 1 7 3 10 10
Dubroja Nikolina, Yamarashi, Backi Jarak SRB flag-serbia-S 2 5 3 8 8
Simunek Dorotea, JK Osijek, CRO flag-croatia-S 3 4 2 6 6
Bleicziffer Kinga, Arad, ROU flag-romania-S 3 4 2 6 5
Radic Reka, Partizan KOT, SRB flag-serbia-S 5 2 1 3 3
Vasilisa Durutovic, Partizan Beograd, SRB flag-serbia-S 5 2 1 3 3